Sportovní klub dětí i dospělých v Doksech, spolek
Moudrý Miloslav
Sluneční 111
Doksy

moudry.aspv.doksy@seznam.cz

O NÁS

Sportovní klub dětí i dospělých v Doksech

Máte rádi kvalitní aktivní odpočinek nebo hledáte vhodné sportovní vyžití pro sebe nebo Vaše děti?

Pak přijďte mezi nás.

Sportovní klub je zaměřen opravdu všem věkovým kategoriím počínaje společným cvičením rodičů s malými dětmi, pravidelným cvičením předškolních dětí, dětí školou povinné i odrostlé. V našem klubu si rádi zacvičí i cvičenci dříve narození. Zároveň dochází trenéři protáhnout tělo příznivcům pohybu do zdejšího domova seniorů, kteří se nemohou dostatečně pohybovat a nedošli by do naší tělocvičny.

A to není vše!

Pořádáme různé závody, soutěže, výlety a nejen pro členy klubu, ale i pro veřejnost. Všechny cvičební výkony jsou pochopitelně prováděny pod dohledem vyškolených a každoročně proškolovaných cvičitelů, trenérů i učitelek.

Jsme klubem s dlouhou tradicí, nebojíme se ale modernizace, zavedení nových cvičebních úloh i prostředků.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našem sportovním klubu.